Social media

60 urodziny

Posted by  Wednesday, 11-23-2016

Lekki stres

Eustres, czyli tak zwany stres pozytywny. Towarzyszy mi prawie zawsze. Tym razem był nieunikniony. Wydarzenie było to dla mnie wyjątkowe ze względu na bardzo dobrą znajomość uczestników. Zawsze opowiadałem czym się zajmuję, jak to robię. Tym razem musiałem się wykazać. Jestem pewien, że można to przełożyć na wiele dziedzin życia :) 

Pierwszy set

Na szczęście już podczas pierwszego bloku muzycznego udało mi się dobrze zinterpretować oczekiwania uczestników. Na parkiecie królowały: SmokieAbba i wiele innych. Nie zabrakło również współczesnych hitów. 

Nie tylko muzyka

podczas mojej pracy bardzo ważna jest komunikacja z uczestnikami, a dokładniej ich reakcje, które motywują mnie do dawania z siebie jeszcze więcej ! Tym razem z parkietu biła w moją stronę mega energia, która mimo 3 dnia pracy, dawała mi niezłego kopniaka :)

Fotorelacja, utwór wydarzenia oraz opinia klientów poniżej. Zapraszam również na stronę o mnie oraz do zapoznania z moją ofertą.

 

 

 

 

Read 158 times Last modified on Sunday, 15 January 2017 17:17

60-tka Romana i 38 rocznica ślubu :) Nie byłoby dobrej zabawy gdyby nie DJ Piotr. Wahałam się nad wyborem dj'a na naszą...

Opublikowany przez Danuta Pietrzykowska na 23 listopad 2016

W miniony weekend bawiliśmy się wspólnie na 60 urodzinach Pana Romana :)

Opublikowany przez Dj Peet na 23 listopad 2016

Utwór Wydarzenia:

Obecnie twórczość Alvaro Soler'a jest bardzo entuzjastycznie odbierana. Tak było i tym razem. Jednak atmosfera podczas tego utworu właśnie na tym wydarzeniu zapadnie mi w pamięci. 

Share »

O mnie

*Wesela*
*EVENTY firmowe *
Wszędzie tam gdzie liczy się dobra zabawa

Masz pytania ?

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz stroną o mnie.

Zachęcam do niezobowiązującego kontaktu. 

biuro@rapidevents.pl
Tel: +48 785 453 882
Dj Peet
facebook_page_plugin